O Nas

Krzysztof Bartosiak

Powstaliśmy, aby Państwu dostarczać niezawodne produkty prozdrowotne: urządzenia  medyczne, środki farmaceutyczne oraz produkty do odnowy biologicznej. Ich  wspólną  cechą  jest  innowacyjność, wysoka jakość i sprawdzone przez nas działanie, poparte odpowiednimi certyfikatami, ważnymi na  terenie  Unii  Europejskiej.

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala zagwarantować  Państwu  dobre wyniki  i skuteczność zalecanego przez nas wspomagania leczenia z wykorzystywaniem wyłącznie naturalnych, sprawdzonych i certyfikowanych suplementów i środków higieny osobistej, fizjoterapii oraz tradycyjnych zaleceń dietetycznych.

Krzysztof Bartosiak – analityk, certyfikowany przez Institut Prikładnoj Psychofizyki z siedzibą w Omsku (Rosja) w zakresie diagnostyki czynnościowej stosowanej, w technologii i oprogramowaniu eksperckim METHAPATIA IPP. Podstawy wiedzy, w wyżej wymienionym zakresie, zdobył w zespole prof. Nestorowa na terenie Rosji i Polski. Jego doświadczenie (kilka tysięcy analiz i porad w zakresie analizy aportu chorobowego) oraz prawie 20-letnia praktyka pozwalają precyzyjnie ocenić dobór produktów do odpowiednich terapii osobniczych. Zainteresowania zawodowe: biofizyka kwantowa oraz współpraca z uznaną polską firmą, produkującą najlepiej w świecie udokumentowane klinicznie i naukowo, kompleksowe urządzenia do fizykoterapii polem elektromagnetycznym i/lub światłem LED były motywem do poszukiwań metod diagnostyki czynnościowej, które w sposób fizykalny, czynnościowy opisują działanie ludzkiego organizmu.

Dodatkowym motywem tych poszukiwań był jego własny stan zdrowia, po ciężkim wypadku komunikacyjnym i jego skutkach dalszych, które bezpośrednio zagroziły jego życiu.

Pierwszym człowiekiem, któremu pomógł pokonać nieuleczalną chorobę (wg stanu ówczesnej medycznej wiedzy akademickiej) był on sam. Doszedł do zdrowia odchodząc od wózka inwalidzkiego i kul, dzięki zastosowaniu poznanych praw naturalnej holistycznej medycyny fizykalnej.

W swojej praktyce, stosuje wiele komplementarnych metod wspomagania leczenia, opartych na zasadach fitoterapii Dalekiego Wschodu, refleksoterapii najnowocześniejszymi urządzeniami do fizykoterapii m.in. jonowego rezonansu cyklotronowego oraz nanotechnologii.

Dzięki tym metodom skutecznie możemy wspierać chorych w zwalczaniu: cukrzycy, nadciśnienia, astmy, alergii, autoagresji, reumatoidalnych zapaleń, nosicielstwa wirusów i nieżytów (stanów przed nowotworowych). Dzięki ww. diagnostyce czynnościowej oraz doświadczeniu zawodowemu możemy skutecznie analizować i opisywać etiologię większości chorób w ujęciu przyczynowym i precyzyjnie dobrać metodykę terapii przyczynowej, najczęściej prowadzącej do zupełnego wyleczenia.

Zapraszamy do korzystania z naszych produktów oraz porad odnośnie ich stosowania.

Certyfikaty
Certyfikat Krzysztof Bartosiak
Certyfikat Krzysztof Bartosiak
Certyfikat Krzysztof Bartosiak
Dyplom Krzysztof Bartosiak